Raport.

ROVITA SA (3/2018) Przystąpienie do przeglądu potencjalnych opcji strategicznych

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd ROVITA S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 7.08.2018 roku w związku z dynamicznym rozwojem działalności Spółki na rynku krajowym podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu potencjalnych opcji strategicznych wspierających dalszy rozwój działalności Spółki. W ramach przeglądu opcji strategicznych Zarząd Spółki zamierza dokonać oceny uwarunkowań rynkowych i form możliwej współpracy.
Na obecnym etapie Zarząd Spółki będzie rozważał różne opcje strategiczne, w szczególności zawarcie aliansu strategicznego, poszukiwanie inwestorów wspierających rozwój Spółki, jak również dokonanie transakcji o innej strukturze. Przegląd opcji strategicznych ma na celu wybór najkorzystniejszego sposobu realizacji długoterminowych celów biznesowych Spółki.
W najbliższym czasie Zarząd Spółki dokona wyboru doradcy finansowego, który wesprze Zarząd w przeprowadzeniu ww. przeglądu.
Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że na dzień publikacji niniejszego raportu, Spółka nie podjęła żadnych decyzji związanych z wyborem konkretnej opcji, a ponadto nie ma pewności, czy taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości.
Spółka poinformuje o wyniku przeglądu opcji strategicznych i w przypadku dokonania przez Zarząd wyboru konkretnej opcji, Spółka przekaże decyzję Zarządu osobnym raportem.
Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.

Oceń raport:


Pozytywny

Neutralny

Negatywny


WSZYSTKIE KOMUNIKATY SPÓŁKI
Informacje o spółce
Nazwa:Rovita SA
ISIN:PLRVITA00019
NIP:993-00-00-275
EKD: 46.39 sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Adres: Ul. Niedomicka 2 33-132 Niedomice
Telefon:+48 14 6457555
www:www.rovita.com.pl
Komentarze o spółce ROVITA
2021-09-24 22-09-06
tuInwestor
Nikt jeszcze nie skomentował tej spółki,
możesz być pierwszy.
Odpowiedzialność
prawna

Zgłoś moderatorowi
Copyright © 2017 tu Inwestor