Raport.

CWA SA (29/2018) Zakończenie negocjacji i nawiązanie współpracy z właścicielem platformy rozrywkowej foobs.pl

Postawa prawna: Zarząd CWA S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Emitent") w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 27/2018 z dnia
26 lipca 2018 roku (dot. rozpoczęcia negocjacji mającej na celu nawiązanie współpracy z właścicielem platformy rozrywkowej foobs.pl (dalej: "Foobs") informuje o zakończeniu negocjacji oraz zawarciu umowy z właścicielem Foobs.
Zawarta umowa obejmuje współpracę stron w zakresie wdrożenia przez Emitenta systemu płatności Snipay w ramach platformy rozrywkowej Foobs oraz umożliwienie użytkownikom platformy Foobs realizacji płatności za pośrednictwem Snipay.
Platforma rozrywkowa Foobs, jest to narzędzie typu social media z rozwiązaniem strumieniującym wideo pozwalającym zarabiać użytkownikom usługi. Jest to rodzaj gry terenowej pozwalającej wcielić się w dwie role, tj. osoby wykonującej zadania i pobierającej wynagrodzenie za zrealizowanie poszczególnych wyzwań oraz obserwatora czyli osoby, która może wymyślać i zlecać zadania płacąc za ich realizację, bądź jedynie obserwować działania innych użytkowników.
Zgodnie z postanowieniami wskazanej wyżej umowy Emitent uzyska przychody w wysokości 10 proc. obrotów generowanych przez Foobs za pomocą platformy Snipay

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.

Oceń raport:


Pozytywny

Neutralny

Negatywny


WSZYSTKIE KOMUNIKATY SPÓŁKI
Informacje o spółce
Nazwa:CWA SA
ISIN:PLCWA0000018
NIP:7792311244
EKD:62.09 pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
Adres:ul. Górecka 30 Poznań
Telefon:+48 61 6613242
www:www.cwa.pl
Komentarze o spółce CWA
2021-09-24 23-09-44
tuInwestor
Nikt jeszcze nie skomentował tej spółki,
możesz być pierwszy.
Odpowiedzialność
prawna

Zgłoś moderatorowi
Copyright © 2017 tu Inwestor